Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy új gépet de nem...

Kaptam egy új gépet de nem tudom a netet rákötni mert a szolgáltatónak kell jönni beállítani a gépet? Az ismerősömnek megcsinálták és állitólag a proxy beállításokon mókoltak valamit? A szolgáltató IP címre adja a szolgáltatást és ez változna?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az új gépre LANdriver kell és annyi. Az IP-d eddig is változott, ezután is fog. Ennek nincs köze a géphez és a szolgáltatónak sem kell kijönnie...
2012. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! A szolgáltató közölte hogy ők jönnek ki beállítani a gépet 5 ezerért. Hiába dugom be a net kábelt az új géppel nem tudok felmenni a netre. És ha elviszem máshova a gépem akkor azt a netet nem fogadja el. Bocs ha nehéz vagyok nem értek abszolut hozzá.
2012. nov. 2. 11:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömnél kint voltak ugyanugy gépet váltott és kijöttek valamit a proxy beállításokon ki-be kapcsolgatott. A LANdrivert hogy kell rá rakni?
2012. nov. 2. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alaplapi CD-n van vagy az alaplapod gyártójának a honlapján. Melyik szolgáltatónál vagy?
2012. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Novicom a net szolgáltatóm. Én se értem hogy megy ez ha minden hónapban gépet van kedvem cserélni fizessek 5 ezret hogy átállítsa a gépem?
2012. nov. 2. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a szolgáltató jobb helyeken nem kell. Ha a driver fent van akkor mennie kéne. Ha felhasználónév és jelszó kell hozzá - mint a DIGI-nél - akkor az meg bent van a szerződésben és csak be kell írni a kapcsolat létrehozásakor. Pofátlanság lehúzni 5000Ft-al a pógárt, ha gépet cserél!
2012. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!