Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngészőt használsz?...

Milyen böngészőt használsz? Mozilla? Google Chrome? Stb.

Figyelt kérdés
én még mozillát, de azt mondják, a chrome jobb és korszerűbb, de a nagyobb méret, helyigény miatt nem akarom. cseréljem le??
2012. nov. 2. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Firefoxot.


Hát próbáld ki egy ha jobban tetszik használd azt. Mi nem tudjuk neked mi a jobb. :)

2012. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*és ha
2012. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Firefox. A Chrome adatokat gyűjt, és tudtommal nem lehet benne blokkolni a reklámokat.
2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
érdekelne melyiket ajánljátok!
2012. nov. 2. 18:08
 5/11 Komplikato ***** válasza:

Én Operát használok, de megbarátkoztama hülyeségeivel, meg elkényelmesedtem sok alap szolgáltatástól, ami más böngészőben plug-in-t igényelne. Másnak a FireFox-ot ajánlom, nekem az a másodlagos.

A harmadlagos böngésző meg az IE9, mert még mindig van egy csomó kretén aki képtelen böngésző független oldalt csinálni.


Chrome nálam az erőszakos nyomulás miatt és az első felhazsnálói szerződés okán (minden ami fel vagy lemegy a Chrome-ban az a Google tulajdona) nem játszik. Akkor sem ha ezt törölték már a szerződésből. Nem tetszik, hogy a Google saját oldalai mindig rám akarják erőszakolni Chrome a támogatott böngésző.

2012. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Chrome párti vagyok. Sokáig volt Firefox is, de egy idő után annyira lassú lett, hogy az hihetetlen.

Általában akkor szoktam csak böngészőt váltani, ha nem vagyok megelégedve az előzővel.


" A Chrome adatokat gyűjt, és tudtommal nem lehet benne blokkolni a reklámokat."


Kétlem, hogy a Chrome adatokat gyűjtene, vagy ha gyűjtene nem hiszem, hogy pont a te adataidra pályázik. :D

Az AdBlock pedig tökéletesen működik rajta, szóval már elég régóta nem találkoztam reklámokkal.

2012. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"mert még mindig van egy csomó kretén aki képtelen böngésző független oldalt csinálni."


A böngészőfüggetlen oldal az úgy néz ki, hogy az ember megcsinál egy oldalt x óra alatt, ami IE kivételével minden böngészőn jó, aztán még legalább feleannyi időt kínlódik, mire IE alatt is jól néz ki. Ugyebár az IE az NEM BÖNGÉSZŐ.


"A Chrome adatokat gyűjt, és tudtommal nem lehet benne blokkolni a reklámokat." - Statisztikai adatokat lehet, de mást nem. Adblock Plus pedig Chrome alatt is vígan teszi a dolgát.


Én felváltva használok Firefox-ot és Chrome-ot (illetve Chromiumot) és rendben vagyok velük. Egy dolgot várok már: hogy végre minden videómegosztó térjen át HTML5-re. Elegem van a bugos, folyton lefagyó adobe flash-ből.

Amúgy aki azért használ Firefoxot, mert "fél" a Google turpisságaitól, annak van egy rossz hírem: évek óta a Google pénzeli a Firefox fejlesztését, gyakorlatilag bármit beletehetnek, ha akarnak.

2012. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem a mozilla nem lassú, és ennyi épp elég, plusz a kisebb férőhely igénye is pozitívum.
2012. nov. 2. 18:47
 9/11 Valor ***** válasza:

Én Internet Explorer 10.0-át használok. Jóideig (win8 előtt) Operát használtam, de van nlhány hülyesége, amit nagyon nem szeretek benne. A Chrome-ot csak kis ideig használtam, ezért erről nem nyilatkoznék. Az FF minősége zuhanópályán van, mióta kéthavonta adnak ki egy főverziót belőle, jó lenne, ha a Mozilla rendbe tenné magát.

Az IE10 pedig nagyon jól sikerült, piszok gyors, atomstabil, érdemes adni egy lehetőséget neki. Ez már nem az a 10 éves csigalassú toldozott-foltozott Trident Engine-t használó IE. :)

2012. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem moxillám volt, lecseréltem chrome-ra. de nagyon megbántam. meg lehet szokni, de nehezebb irányítani és elég furcsa. nem ajánlom. a moxilla sokkal jobb!!
2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!