Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win Live Mail -vagy- MS...

Win Live Mail -vagy- MS Outlook levelezőprogram tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Ha kizárólag a kettő közül választhatnál, melyiket választanád? De ha akarod leírhatod a kedvenced is PLUSZBA! :) Tényleg kíváncsi vagyok!

Nem nagyon fontos, de esetleg miért tetszik jobban?


2012. nov. 2. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább terminálba pötyögöm a parancsokat...

Mindkettő iszonyatos hulladék.


Ez most csak elméleti kérdés, vagy valahoz ezekre vagy kényszerítve?

2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Apukám alig enged gépezni xd.


Facebook-ot letiltotta úgy hogy sehogy, semmilyen böngészővel nem tudom megnyitni xd.


Csak Email-en keresztül enged beszélgetni másokkal interneten keresztül.

Csak ezt a két programot hajlandó feltelepíteni.

És csak programon keresztül enged levelezni mert a webes felületet letiltotta xd.

Minden áron olvasni akarja amiket beszélgetek, hogy mikor kivel és hova hányra megyek.


2 napom van választani! Melyik a jobb?

2012. nov. 2. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok az apukádnak! Remek úton halad affelé, hogy felnőtt korodra megromoljon köztetek a kapcsolat.


Sosem értettem az ilyen agyonkorlátozó szülőket. Így lehet a bizalmat örökre elveszíteni. Ha a szülő folyton így "kémkedik" a gyerek után, annak az lesz az eredménye, hogy a gyerek titkolózni fog és semmiben nem kéri ki a szülő véleményét, azaz pont az ellenkezőjét éri el vele, mint amit szeretne: ahelyett, hogy megvédené a csemetéjét a rossz dolgoktól, pont a bizalomhiány miatt fog a gyerek hülyeségeket csinálni.

Nekem szerencsére normálisak a szüleim és még így 30 évesen is bizalommal tudok hozzájuk fordulni.


Ha már csak a kettő között lehet választani, akkor Outlook, de egy Thunderbird lenne a legjobb, mert az ingyenes (szemben az Outlook-kal), nem melegágya a vírusoknak, ráadásul százszor ésszerűbben van összerakva.


Amúgy meg: Fogod magad bebootolsz egy Linux live CD-ről és úgy netezel, ahogy akarsz, SOHA nem fogja megtudni, mert a Live CD nem ment semmit a winchesterre. :) Ennyit a korlátozásról. A szülői korlátozás csak addig működik, amíg a gyerek nem okosabb a szüleinél, ami manapság - a számítógépek terén legalább is - többnyire nem igaz. :)

2012. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!