Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a YouTube kinézetét?

Figyelt kérdés
Fehér lett az oldal, semmit sem tudok megtalálni rajt, viszont egy haveromnak teljesen rendes maradt, nem úgy mint nekem.
2012. nov. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tölt be az oldal, vagy megújult de jó?


Ha csak megújult:


Nézd meg mi hol van és tanuld meg. Nem lehet visszaállítani, és minden nagyobb oldal rendszeresen frissíti magát. A legtöbb panasz csak arra irányul, hogy nem akarják az emberek egyáltalán megismerni a módosítások eredményét, hanem inkább mindenhol elpanaszolják hogy az nem jó, pedig úgysem fog semmi változni tőle.


Nem lehet visszaállítani.

2012. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De másnak teljesen ugyan olyan maradt!
2012. nov. 2. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben nem egyszerre történnek az átállások, hanem szakaszosan, vagy csak elhúzódva a több százmillió tag miatt.

Facebooknál is van akinek 1 évvel az új kinézetek után is még a régi van, mert nem került rá a sor.


Ettől függetlenül mindenkinek kötelező átállni, mivel a régi profil mindig megszűnik az új bevezetésével. Így nincs is mire visszaváltani a profilt, mert azt törlik/elveszti a támogatását.

2012. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lambo96 ***** válasza:
Nekem is megváltozott a kinézet. Majdnem hasonlít a mobil youtube-ra. Egyébként eléggé bonyolult. Én nagyon utálom, de azt nem értem, hogy a rendes gépemen új a kinézete, viszont laptopon maradt ugyanaz, miközben ugyanazzal a fiókkal vagyok bejelentkezve. Megkérdeztem a haveromat és neki szintén maradt a régi.
2012. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!