Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom a facebook-ot...

Miért nem tudom a facebook-ot már több mint egy órája számítógépről megnyitni? Kép lent?

Figyelt kérdés
Telefonról sikerül, de két gép van a családba egyikről se lehet megnyitni. Mi lehet a gond? [link]

2012. nov. 3. 00:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt írja ki.
2012. nov. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ok, de érdekes, hogy telóról meg lehet nyitni. Már nem azért mert függő vagyok csak érdekelt miért van. Nem-e letiltották az IP címem vagy hasonló.
2012. nov. 3. 00:33
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is.
2012. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kitörölték azt a válaszomat, hogy szar a facebook. de akár beléfolytják az emberbe a szót, akár nem... a facebooknak több negatívuma van, mint + -a.
2012. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, nálam is ez van, nekem is csak a telefon alkalmazás jön be.

ami szopás, mert épp képeket töltöttem fel egy csoportba. :D hát marad holnapra, addig talán helyrejön. :)

2012. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ugyanez itt is
2012. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Egerecske ***** válasza:
Magyarországon 4,2 millióan faceznek. Szerinted nincs függőség?!
2012. nov. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van ez, mert nem 1 szerverről kapjuk az adatokat.

Néhány szerveren most karbantartás van, vagy hiba.

Majd ha működni fog, visszatudtok lépni, és függősködni reggelig, nem kell itt sírni.


Ha néhányan a keresőt is tudnák használni, nem csak az Új kérdés opciót, akkor könnyen rálelhetnétek ti is, ennek a hihetetlen problémának a technikai magyarázatára.

2012. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek már jó régóta, csak 10 percig nem volt, nekem már éjfél előtt óta ilyen.
2012. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem fél percre sem állt meg.
2012. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!