Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek kell itt a bepánikolós...

Egerecske kérdése:

Minek kell itt a bepánikolós facebook kérdéseket feltenni amikor a főoldalon minden ott van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mert buta birkák
2012. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hát jó kérdés...lehet, hogy sokaknál épp chat ment, és így elég rossz, hogy bekrepált a fészbuk :DD am. nálam is, de kinél jó?


És miért ment el egyáltalán?

2012. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem jó.


azért ment el mert a szolgáltatód eggyik szervere az usában van... a facebook szervereinek többsége az usában van...


ott meg egy jo részen nincs villany vagy javitják.. és mivel ott most nappal van mikor máskor tennék meg ezt...


kb ez a lényeg.

2012. nov. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert sajnos az a fiatal generáció, amelyik teljesen facebook mániás, és kiírja ezeket a kérdéseket, teljesen le lett butítva :/ Sajnálom, ha valamelyikük lelkivilágát megsértem, de tényleg nagyon buták. Egész nap gépeznek, de itt nem képesek ránézni egy oldalra, elolvasni 3 mondatot, és rájönni, hogy a kérdésüket már feltették. Ilyenkor azért kicsit én szégyenlem magam.
2012. nov. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ma 01:25


Te pedig ROSSZINDULATÚ vagy...hogy miért? Vádaskodás, viszonválasz helyett gondolkozz el, hogy miért vagy rosszindulatú...mert az vagy.

2012. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó. Te egy Troll vagy . ezenkivül pszhihátriai beteg akinek orvosra van szüksége , mert nem tudja elviselni hogy a szolgáltatója javitja a szervereit és nem tud facebookot adni neki. és ezért értelmes emberekbe belerug.


(zárojelben megmerem kockáztatni hogy a belerugott válaszoló szerintem simán az apja lehetne a szó használatból és a változatosságból következtetve)

2012. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vádaskodás? Talán az. Én is fiatal vagyok, sok fiatalt ismerek, és azt írtam le, amit látok. Ez nem egy vélemény volt, hanem tény. Nagyon sok embertől hallom én is azokat a dolgokat, amiket leírtam.

Rosszindulatú vagyok? Lehet. De az biztos, hogy nem ezért.

2012. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6-os, köszönöm! :) Vannak azért itt értelmes emberek is! Köszönöm, de csak 20 vagyok, viszont jól esett, amit írtál! :)


#4 és #7 voltam

2012. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a trollunk meg szerintem 8nál nem több :D így ha korábban kezded akkor szerintem simán lehetnél is :)
2012. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogos! :D
2012. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!