Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPN esetén az internet eltűnik...

VPN esetén az internet eltűnik. Hogy lehet beállítani hogy két kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az volna hogy Win7 alatt csináltam egy VPN-t a VPN maga is Win7 re alapszik. namármost, ha a VPN hálózatra kapcsolódom, akkor a lokális gépemen megáll az internet, és csakl a VPN lesz az érvényes. Ok gondoltam ez a VPN lényege, de én valami olyasmit akarok összehozni mint pl a Tunnggle, hogy ha a VPN hez csatlakozom is attól még tudjam használni a saját internetemet, DE KÖZBEN CSATLAKOZVA LEGYEK A VPN hez... hogy lehet azt meg csinálni, hogy az Internet kapcsolatom megmaradjon, és a VPN hez is csatlakozzak egy időben... ? Tudom hogy lehet, hamachi, Tunnggle is ilyen, de SAJÁT VPNt akarok csinálni...(Nem, openvpn és hasonló(Linux) megoldások NEM érdekelnek)



2012. nov. 3. 09:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja igen részletek:


Internet--->Router--->VPNgép

|---->PC1

|---->PC2

2012. nov. 3. 10:27
 2/3 Kákonyi István válasza:
A VPN kapcsolat tulajdonságainál - Hálózat fül - TCP/IP 4-es verzió tulajdonságai - Speciális gomb és itt: "Alapértelmezett átjáró használata a távoli hálózaton" opciót kikapcsolni!
2012. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2012. dec. 3. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!