Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok Képtároló oldalakat és...

DöGanyé kérdése:

Tudtok Képtároló oldalakat és Videótároló oldalakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan oldalt keresek, ahol Korlátlan képmennyiséget tudok feltenni, korlátlan méretben és az sincs kikötve, milyen formátumú legyen.

Ugyan ez a helyzet a videóknál. A Youtube párat letiltat.



2012. nov. 3. 09:47
 1/5 lambo96 ***** válasza:
Hogy szeretnéd feltölteni a képet? Mindenki láthassa? Mert egyébként ajánlanám a 4shared-et. Videóhoz próbáld a DailyMotion-t, vagy az indavideót.
2012. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tulajdon képen mind a két verzió érdekel....
2012. nov. 4. 08:19
 3/5 lambo96 ***** válasza:

A 4shared egy fájlfeltöltő oldal, ahova bármit feltölthetsz, legyen az zene, kép, videó, program, stb. Természetesen csak te látod, de ha valakinek megadod a linket, akkor ő is le tudja tölteni. Egyetlen hátránya a dolognak, hogy 15 giga a tárhely. De szerintem ha beregisztrálsz másik névvel akkor azzal is lesz 15 giga. A DailyMotion egy videófeltöltő illetve megosztó oldal, erről annyira nem tudok, viszont szerintem sokkal jobb mint a YouTube, mert nincs tele minden sz*rral és az én kis teljesítményű laptopomon is szaggatás nélkül megy 480p-ben, míg a YouTube 360p-ben szaggat. Az indavideóról még kevesebbet tudok, nekem az annyira nem jött be.

Bocsi, ha regényt írtam :D

2012. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a segítséget, meg is lesem azokat az oldalakat!

Érdekesnek tűnnek, különösebben az első. a lényeg, hogy fent lesz.

További szép napot!

2012. nov. 5. 09:17
 5/5 lambo96 ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni :)
2012. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!