Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég regisztráltam weheartit...

Nemrég regisztráltam weheartit.com-ra. Hogy tudnék képeket feltölteni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 11:34
 1/4 anonim válasza:
feltölteni nem lehet...van egy random oldal,ez most tök mindegy,hogy mi(facebook,blog,akármi). találsz egy képet ami neked tetszik és úgy döntesz,hogy azt heart-olni akarod. akkor letöltöd weheartit-ről a 'heart button'-t ami megjelenik majd a böngésződben valahol. amikor ott vagy a képen ráklikkelsz a heart gombra és letudod menteni a képet weheartit-re.:) így kerülnek be oda a képek:)
2013. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amit az előttem lévő írt, az elég nagy hülyeség. Mivel igen is lehet képeket feltölteni, én számtalan alkalommal töltöttem fel már saját képeimet a Weheartitre.

Annyi az egész, hogy csinálnod kell a feltölteni kívánt képeidnek egy tárhelyet. Legegyszerűbb, ha facebookon nyitsz egy képalbumot és oda feltöltöd a képeket. Majd beállítod, hogy csak te láthatsd, de ez nem muszáj, viszont én sokszor csináltam így. Na és akkor letöltöd a Heart gombocskát. [link] És ez a szívecske megjelenik a jobb felső sarokban. És csak meg kell nyitni a feltölteni kívánt képet és rákattintani a szívecskére. És akkor beírod a címkéket, meg adsz egy címet a képnek. És feltöltöd. Tadáááááá' :D

Egyébként ez nem csak a fb-n működik így, hanem pl. a tumblr-n, vagy éppen a google-n.


Remélem segítettem :)

2013. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. kommentelő vagyok:

ugyan azt írtam le, mint a 2..

(csak megjegyzem) ;)

2013. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

am jaa ..xd a ketto ugyanaz kb, de igaz, hogy fb segitsegevel lehet sajat kepeket felrakni.

köszonom mindket valaszt

2013. júl. 8. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!