Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routeren keresztül osztottuk...

Routeren keresztül osztottuk meg a Netet a két ház közt, mivel 1nagy családunk van így a házak egymás mellett! Folytatás alul?

Figyelt kérdés

Beltéri kábelen keresztül húztuk át a másik géphez az Internetet, ez tegnap reggel történt, tegnap estig még jó volt! Ma reggel óta azt csinálja, hogy Csatlakozik a Nethez, majd le dobja, megint csatlakozik, és megint le, szóval nem lehet használni, ez mitől lehet?

Bármi ötlet,tanács jól jönne... Routeren kell beállítani valamit? vagy az idő be tett a Kábelnak?

RouterTípus:/ TL-WR841ND.



2012. nov. 4. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a TP-Link TL-WR740N típusú router-em ledob a netről egyszerűen belépek a router beállításaiba és Reboot-olom utána jó szokott lenni. Azonban kb 3-4 hónapja valamiért az sem segített és meguntam ezért leszedtem róla a gyári firmware-t és egy másikat raktam rá azóta nagyon ritkán van ilyen gondom. De nálatok szerintem elég lesz egy sima Reboot :)
2012. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött be a Reboot :(
2012. nov. 4. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha kíváncsi lennél a firmware cserére akkor nekem ez van a routeremen:

[link]


Csak annyit, hogyha megcsinálod ezt akkor az a 30/30/30 resetnek nincs sok értelme én egyszerűen beléptem a router-be és Factory reset :)

2012. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok még további válaszokra, de ha nem érkezik meg próbálom ezt :)
2012. nov. 4. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a dd-wrt-t javaslom, de akkor legyél nagyon nagyon körültekintő telepítéskor, mert nagyon nem mindegy, hogy mit és hogyan csinálsz ott.
2012. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 P.O.C. ***** válasza:

A 30/30/30 resetet nem jó kedvükbe találták ki, A DD-WRT honlapján is így javasolják. Azért van hogy rendesen kisüljenek a kondik. Az hogy az előzőnek sikerült nélküle, az nem az jelenti, hogy te nem fogsz téglát csinálni a routeredből.

Innen szedheted le a legújabb stabil firmware -t:

ftp://dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2012/07-20-12-r19519/

A HARDVER VERZIÓRA VIGYÁZNI! Véletlenül se flash -elj be olyat ami nem a tiédhez való.

2012. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Midenképp a firmware -t kell piszkálni?

Beltéri kábelon van át húzva az internet, nem lehet hogy az idő be tesz neki?

2012. nov. 4. 20:09
 8/13 P.O.C. ***** válasza:
Mi hogy van összekötve? Milyen hosszú a kábel?
2012. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Főkábel a Modem-ba csatlakozik, abból megy a Router-ba és a Routeren keresztül van szét osztva az én gépemhez is, és a másikhoz is úgy szerettük volna! A kábel hossza pontosan 30m!
2012. nov. 4. 20:16
 10/13 P.O.C. ***** válasza:
Akkor minden gép kábellel van összekötve és mindegyiken szakadozik egyidőben?
2012. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!