Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptomommal T-mobil mobilint...

A laptomommal T-mobil mobilinternetet használok, egy usb-stick segítségével. Hogy tudnám megosztani az internetet, a laptop wifi antennájával?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt írná, hogy ez lehetetlen, finoman jelzem, hogy fél évig jómagam csináltam ezt a módszert, egyszerűen csak a windows-ból (Win7) eltűnt a lehetőség, hogy alkalmi hálózat létrehozása... De nemtudom miért tűnt el. Semmit nem állítottam át. Rendszer visszaállítással vissza tudom állítani a windowst tavaly januárira, akkor vissza jön a lehetőség, na de a tavaly januári rendszer nekem nem megfelelő, mert ugye azóta több, jobb, frissebb programjaim vannak. Kérdésem tehát az, hogy milyen beállításokat hajtsak végre, hogy az alkalmi hálózat létrehozása megjelenjen? Azon belül pedig legyen egy kis rubrika, hogy megengedem a hálózat felhasználóinak, hogy az internetem használhassák.
2012. nov. 4. 18:18
 1/2 anonim válasza:
100%
vezérlőpult\ hálózati és megosztási központ \ új kapcsolat vagy hálózat \ alkalmi hálózat ..... és utánna be tod állitani hogy mi legyen a kód meg ilyenek és rákérdez hogy internetmegosztás legyen e ... elméletileg igy kell nekem még nem sikerült kapcsolódni rá ha neked se megy ajánlom még a Connectify PRO nevű programot torrentról letölthető ez a régi stickemmel működött kaptam egy újat és az valamiért nem egyzik a programmal egyszerűen elmegy a net ahogy törlöm a progit visszajön a nem ha igy jársz akkor nem tok mást
2012. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én próbáltam,nem ment,pedig lehetséges,inkább vettem egy TP-LINK Routert,és azzal nincs gond,egyszerűbb,olcsón már lehet kapni.
2015. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!