Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent feltöltési probléma....

Torrent feltöltési probléma. Miért nem indul a feltöltés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A minap arra lettem figyelmes hogy a torrentjeimet amit letöltök a utorrent nem tölti vissza. Egyáltalán nem is jelenik meg hogy sebessége lenne e a feltöltésnek. A letöltéssel nincs gondd.

Megpróbáltam az otthoni gépről win7 (routerral).

Megpróbáltam barátnőm gépén win xp.

Egyiknél sem mutatott hajlandóságot a feltöltésre.

Most kezdett el ezzel vacakolni eddig semmi gondd nem volt.

Van valakinek valami tippje hogy mi lehet a probléma?

Köszönöm!


2012. nov. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Van kinek feltölteni? Nem csak partial seederek vannak? Ha van igazi letöltő akkor nincs túlseedelve a torrent?

Még ha passzív is vagy, ezekkel a lehetőségekkel nem tudsz adatot forgalmazni.

2012. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Figyu arányt szerettem volna javítani.

Ncore-letöltések katt a letöltőkre és a 4 legtöbbet letöltő filmet szedtem le. Nem hinném hogy ez lenne a baj. A minap ugyaninnen egy játékot is letöltöttem és már ott is előjött ez a probléma.

2012. nov. 4. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

De, ez a probléma a partial seeder jelenséggel. Számold meg hogy az akár több éves torrentnél hány letöltő van úgy, hogy 0 a sebességük. Ők olyan feltöltők akik nem szedték le a teljes tartalmat (sample, nfo például), így nem kerülhetnek be a seederek listájába, pedig azok. Ők leechernek vannak jelölve, akiket hozzá kell adni a seederekhez.


Ha van egy 500 seed és 100 leech arány, amiből 90 tag már partial seeder, akkor 590 feltöltőre jut 10 letöltő, és neked ott kellene valahogy feltölteni. Ami viszont lehetetlen, ezért nincs sebessége a torrentednek.


Arányt amúgy hogy akarsz javítani, amikor az oldal ratiofree?

2012. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak "régimódi" néven írtam. Feltölteni szeretnék és olyan torrentet kerestem amit többszörösen vissza tudnék tölteni. Ezt amit írtál valahogy ki tudom szűrni a torrentből?
2012. nov. 4. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak a kérdést. Valószínű, hogy a router blokkolja a portot és emiatt passzív a kliensed.

parancssorba (cmd) ipconfig -al megnézed a hálózati ip-t (általában 192.168.0.1 // 1.1), jelszó a dobozban, és virtuális portot nyitsz a torrent kliensnek. (beállításainál ott a port szám amit használ)

2012. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!