Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook tönkreteszi az...

A facebook tönkreteszi az életünket? Eddig fb nélkül is elvoltunk most mi változott?

Figyelt kérdés
Egész nyáron a facebookon csüngtem. És nem is érdekelt ki mit lájkol, szól hozzá, megoszt. De azon kaptam magam, hogy egyszercsak elkezdett zavarni ha nem kaptam elég lájkot egy képre, bejegyzésre, stb. Ettől szomorú lettem. Nem volt kedvem sehova se menni, másokkal beszélni. Irigykedtem arra aki "népszerűbb". Szerintem amint leérettségizek (jövőre) törlöm is magam róla.

2012. nov. 6. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

"...Eddig fb nélkül is elvoltunk..."


Én most is elvagyok ;)

2012. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Szerintem van benne valami, bár nekem nincs Facebookom, mert ki nem raknám magamról azt, hogy hol dolgoztam eddig, hol tanultam, hol nyaraltam, meg ilyenek.


Nekem ez olyan beteges, jóformán az egész világot beengeded a magán szférádba, mindenki láthatja a nyaralásodat, a lakásodat, az életedet.

A közeli barátaim tudnak rólam mindent, a távoli ismerősökkel meg nem is akarnám megosztani az életemet, mert amúgy se avatnám be őket abba, hogy mi van velem.

Ők csak ismerősök, nem barátok, szerintem semmi közük ahhoz, hogy hogyan élek.


Ha meg nem írok ki magamról semmit, akkor minek legyen Facebookom?


Én nem szeretem a közösségi oldalakat, van 3 nagyon jó barátnőm, és egy jó fiú barátom, velük e-mailezünk vagy telefonálunk, ez bőven elég!

2012. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek egy kicsit is több agya van mint egy üres csigaháznak az most is el van nélküle!

:D

2012. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én csak egy ember végett vagyok ott :P
2012. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
100 éve jól megvoltunk autó nélkül is.
2012. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. igazad van és egyet is értek de ezért találták ki facen a közeli ismerősök listát :D mondjuk nem mintha használná valaki


3. ezen szakadok xD :D

2012. nov. 6. 11:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy fécbukk rajongó

De egy kis vissza tekintés emlékezzünk vissza hogy anno 31 napot kellett várni egy IWIW es megivóra most meg minden HŰ..e regisztrálhat ,,köszönjük Emese.akarom mondani FB..


Minden ami amerikátusbol jön az a frankó az a trendi ha itt magyarisztrágon kitalál valaki valamit letapossák a sárga béka seg..gealá

Én már azon se csodálkoznak ha pl lenne egy olyan oldal hogy ki mekkorát kulázott reggel

2012. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ja, hogy van "közeli ismerősök lista", hát, ezt nem tudtam...:)))

Nem tudom, miért, nekem ez a dolog nem jön be.

Én amúgy is olyan ember vagyok, akit mindenki "megtalál", rám akaszkodnak valahogy az emberek, hogy "majd felhívlak" meg "majd elmegyek hozzád", ez jó, mert biztos szimpatikus vagyok, de rossz is, mert ha hagynám, ebből állna az életem, hogy vendégeket fogadok, meg találkozgatok.

Volt egy lány, (én is lány vagyok), aki le nem szállt rólam, állandóan hívogatott, hogy találkozzunk, hogy vagyok, mi van velem...

Baromi idegesítő volt.

Volt egy-két srác is, akitől nem volt nyugtom, bár tudták, hogy van barátom, mégis nyomultak.

Nem szeretem, ha ennyire "belém másznak", hagyjanak békén, majd én eldöntöm, hogy kivel tartom a kapcsolatot és kivel nem!


Ha lenne F.b-om, szerintem másból se állnék, csak irkálhatnék ide-oda, meg beszélgethetnék.


Elég nekem a saját életem, a család, meg a közeli barátok, ha valaki szeret, az el tud érni, időtöltésnek meg van más is.

2012. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért van fb-m, mert nagyon gyorsan több 100 e embert el lehet vele érni, így marketingre, termékeladásra, avagy weboldal népszerűsítésre tökéletes. Illetve alkalmazást csak úgy lehet készíteni ha van egy érvényesített fb profilod. Emellett persze minden le van tiltva, és nincs is kitöltve minden adat. Nem is lépek be, csak havonta 1-2x, mert a hozzá kötött program közzéteszi a dolgaimat automatikusan.
2012. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Régi csetes időmből az tetszett a legjobban hogy


KV T?

MEGYEK FŐZNI

MIT FŐZÖL?

FINOMAT


AZ FINOM

(majd szónet kb 10 percig)

belép valaki:hi áll

szia tarzan

szia tarzan

mizu


szünet kb 5 perc

tarzan:hi áll csajok ismi


20 PERC MULVA

zarzan kilépett a csetböl


kicsilány bejelenkezett a csetre

kb 0 perc szia

szia hogy vagy

jol köszi kicsit uncsizok

és ettől a pillanattól

mind ha több ezren lennének a cseten

2012. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!