Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a google-al úgy...

Hogy lehet a google-al úgy keresni, mintha egy másik országban volnék?

Figyelt kérdés
Pontosan azokat a találatokat akarom látni, amit mondjuk egy angol vagy német lát. Ha jól tudom a google figyelembe veszi többek között a tartózkodási helyet. Ezt hol lehet átállítani? Milyen egyéb dolgoktól függnek a találatok?

2012. nov. 6. 10:51
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Nos, mióta a FireFox-ban és Operában is letiltottam a lokális információt, tehát annak kifelé jelzését honnan vagyok, azóta nekem az jön be, ami régen az eredeti amcsi Google.com keresővel. Ha váltogatni akarod mely országból vagy, ahhoz szvsz VPN vagy Proxy szolgáltatás van. Sokan használják USA proxy-val a Steamet vagy bizonyos online tévéket, de ilyen szolgáltatásnál ez állítható.
2012. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetleg keresés után beirod :


+site:de vagy +site:com


Akkor csak a "de" vagy a "com" végződésű oldalkat hozza.


Sok sikert.

Üdv.

2012. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag egyszerű. A www.google után a végződést átírod az adott ország rövidítésére. Például .hu helyett .de vagy .ft vagy .dk vagy nl, satöbbi.
2012. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A keresésnél a jobb oldalon van egy fogaskerék, ott lehet állítani SPECIÁLIS keresés, ott mindent lehet állítani
2012. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!