Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekelne nagyon, hogy a...

Érdekelne nagyon, hogy a férjem milyen oldalakra jár fel, amikor én nem vagyok otthon. Ugyanis ki van törölve az előzmény. Hogy lehet a törölt előzményt visszanézni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy meg lehet nézni valahogy.
2012. nov. 7. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem hiszed el, hogy sehogy, akkor hallgatózz kitartóan, hátha a módszert is meghallod!
2012. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ugyanez vonatkozik a kézzel kitörölt előzményekre. Ez nem olyan, mint egy dokumentum amit törlés után is elő tudna hozni egy program.


Nagy érdekel? Kérdezd meg. Egymás háta mögötti intézkedésnek sok jó vége nem lesz.

2012. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

esetleg ezt(ezek vmelyikét) használva:

[link]

Free!


vagy:

[link]


Xp-re:

[link]


[link]


stb. hasonló programot használva!

(de ha rájön, nem biztos, hogy többet a géphez enged!...pl. jelszóval zárolja, korlátozza a felhasználói fiókodat)

2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rakj valahova rejtett kamerát ahonnan rálát a gépre. Lehetőleg olyan helyre ahol tudod hogy nem fog kutakodni. Pl a tisztítószerekhez.
2012. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:
És akkor mi van, ha private mode-ban böngészik? Olyankor ki sem kell törölni az előzményt, mert el sem menti...
2012. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az is sok már hogy ellenőrizni akarod, de itt a kémprogramok és videofelvételek készítésének tanácsa azért elég durva.

Ha beszélgettek erről és nem akar válaszolni, akkor fogadd el hogy nincs közöd hozzá, ennyi privát élete mindenkinek lehet. De erőltetni, és azért is ilyen módokon utána járni tuti a kapcsolatot veszélyeztetné. Alapból nem kellene feltételezni hogy bármi "rosszat" is csinál amíg egyedül van.

2012. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg úgy nem kell benne lenni egy kapcsolatban, hogy a másiknak titkos élete van! mi az hogy annyi privát élete lehet, hogy közben kurv*zni jár mondjuk?


Ha már ennyire nem működik valahol a bizalom, annak már korábbi előzményei vannak, és igenis jobb utána járni, mint egy életen át hagyni hogy valaki palira vegyen, és a bolondját járassa velünk.


a szerverbázis.hu-ról töltsd le a Recuva nevű programot.

2013. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most hallottam valami AIDA nevűről is, de én még nem próbáltam ki. szoftverbázis.hu ról le lehet tölteni.
2013. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!