Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert recseg es akadozik a...

Miert recseg es akadozik a video (neten) ha megnyitok meg 1masik oldalt is es azon bongeszek? (s kozbe a mondjuk a youtube is fut)

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 14:12
 1/4 csacsi2 ***** válasza:
Szerintem magas a processzor használat! A videók igen le tudják terhelni.
2012. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyenkor mi a teendo??
2012. nov. 11. 11:43
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Ami kevés, kevés.... Gondolom nem szándékozol processor-t bővíteni?!


Mindegyik böngészővel, vagy csak Firefox?!

Op rendszer xp?!


Xp / FF esetén...


Minden esetre a számítógép sokmindent futtat egyszerre.

A futó folyamatokat nem árt priorizálni. Alap esetben a Win feladatkezelőjében ezt megteheted, viszont minden egyes indításkor meg kell tenni. Ezt kiküszöbölendő van egy program ami kezeli, automatikusan (vagy akár előre beállítva)A neve ProcessTamer. Add meg neki mit helyezel elsőségbe (ami akad) a többit vedd vissza vagy hagyd auto -n! Letöltés:

[link]


A firefox esetén kipróbálhatod a lejátszón (Flash /tulajdonságok) a hardveres gyorsítást. A firefox PluginContainer pörgeti még a processzort 100% -on, kapcsold ki! A Címsorba beírod about:config

Keresőjébe beírod: dom.ipc

Itt amit lehet állíts át false -ra


[link]


Egyebek:

Frissítsd az adobe flash -t

Ellenörzés:

[link]

Takarítsd ki a géped (pl.: Ccleaner v. Advances system care)

Töredezettségmentesíts!

Állítsd le a szükségtelen folyamatokat / programokat

(advanced Sístem care Turbó gyorsítás)


Ennyit tudok most mondani

2012. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
*A firefox esetén kipróbálhatod a lejátszón (Flash /tulajdonságok) a hardveres gyorsítást KIKAPCSOLNI!
2012. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!