Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyivel rosszabb a wifi...

Mennyivel rosszabb a wifi adapter a routernél?

Figyelt kérdés
Tehát mennyivel lassabb? megbízhatatlanabb? stb.
2012. nov. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
wifit nem routerként használsz ha nem azzal veszed a netet routerel meg továbbítod a jeleket ...!!
2012. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké igaz:)
2012. nov. 8. 21:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen másra való a kettő.

A wifi adaptert általában a wifi jel vételére szoktak használni, míg a wifi routert a hálózat vezeték nélküli megosztásához.

2012. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom nagyon noob vagyok, de akkor ezzel nem is tudok wifizni laptopon vagy telefonon?

(ha nincs wifi itthon, csak lan-os router)

2012. nov. 8. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz.
2012. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ó:/
2012. nov. 8. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor valaki megmagyarázná azt nekem, hogy a "TP-Link 150Mbps wireless USB adapter"-rel hogyan tud Hotspotot létrehozni, és hogy a wikipédiában a hotspotra miért írta ezt?:

"Segítségével a vendégek csatlakozhatnak saját gépükkel az internetre.

Lényege, hogy bárki használhatja az arra alkalmas eszközzel..."

2012. nov. 8. 21:25
 8/9 Komplikato ***** válasza:
El tudod osztani vele a netet, de akkor be kell, hogy kapcsold közbe a gépet, be kell állítani a megosztásokat és sokkal lassabb lesz, mint routerrel. Szóval igen, meg lehet csinálni, de nem szokás így használni. 4500 egy 741N-es TP-Link router, nincs rá keret?
2012. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még laptophoz végülis nem is kellene, csak kíváncsi voltam rá.. inkább csak telefonhoz. én 4200ért vettem egy vezetékest vagy fél éve és az az igazság, hogy nem akarom lecserélni. Megtehetném, de félek, hogy rosszul viselkedne 2 panel főfalnál:/
2012. nov. 8. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!