Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apple MobilMe -t szeretném...

Apple MobilMe -t szeretném kipróbálni 60napon át, de nem fogadje el egyik bankkéártyámat sem. Mi lehet a gond? Le akarná vonni az éves díjet már most?

Figyelt kérdés
Amivel regelnék az egy CIB-es internetkártya. i-Tunes-en rendesen müxik, bár regeléskor ot tis levont kb 3-400 Ft-ot csak úgy sikerült. Itt mi lehet a gond, valaki futott már bele ebbe a problémába?
2009. aug. 13. 13:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, ne lépj ilyen cuccosokra, mert levonhatja akár az összes pénzt is a kártyádról.
2009. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Internetkűrtyának az a léynege, hogy egy alszámla tartozik hozzá, és abból vonhat le- Nah ha én akarok vásárolni, akkor fél perc alatt átteszem a kívánt összeget az alszámlára és azt vonja majd le. Így csak azt tidja levonni róla amit én ráteszek. ezért biztonságos.
2009. aug. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!