Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Iwiwen a csajok és pasik...

Iwiwen a csajok és pasik alkalmazásban mennyi a maximális pontszám? Arra értem mikor írja, hogy : XY szexi pontszáma . Látogató szerint . <-? Ez!

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Értékelni is tudsz, és ott max 10 pontot tudsz adni: 10 az elérhető maximális pontszám, de ahogy néztem, 5 már jónak számít :P
2009. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Király, csak mert nekem annyi van! :-D Köszi szépen a választ!
2009. aug. 14. 10:59
 3/4 anonim válasza:
Én akiknek néztem mindenkinek(kivétel nélkül) háromegészvalamennyi volt.Bár nem néztem meg sok emberét.Én pont ezért filózok, hogy felvegyem-e alkalmazásokba.Nem örülnék, ha ilyen 2-5 lenne:P. vagy egy:D
2009. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez volt a baj, 2,5 volt a szexi pontszámom. Egyből le is töröltem, mert ez azért nagyon megalázó volt számomra mikor szerintem ennél jóval többet érdemlek... És ezt nem beképzeltségből mondom csak azért szerintem égő hogy 2.5 és ezt mindenki látja, és ezért inkább letöröltem. Szóval jól gondold meg hogy felveszed-e. Jah meg tele van 30-40 évesekkel......
2009. okt. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!