Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chrome a hibás vagy a...

A Chrome a hibás vagy a YouTube az akadozó videók miatt?

Figyelt kérdés
Egyre többször veszem észre, hogy lelassul, szakadozik a zene/videó.
2012. nov. 11. 17:01
 1/9 anonim válasza:
Szerintem nem a Chrome, nekem is ezt csinálja Firefox-al. Pontosabban amíg teljes sávszélességgel tölti a videót addig nagyon akad, nézhetetlen. Nem értem, mert mindenből a legfrissebb van fent és eddig nem csinálta.
2012. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt a troll mindenit.
2012. nov. 11. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Valószínüleg a számítógépe nem felel meg a rendszerkövetelményeknek, vagy nincsenek megfelelően telepítve a Windows-hoz szükséges driverek.
2012. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 ezhülye

Amúgy, a youtube-nál van valami gáz, nekem is régóta ilyen néha, gondolom le vannak terhelve a szervereik.

2012. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Milyen op rendszered van és milyen böngészőt használsz?


Nekem akkor kezdődött ez a probléma, mikor XP 32bit-ről, Win7 64-bitre váltottam. Méghozzá a firefoxnál. Gyakran olyat is csinált, hogy kiakadt a gép kb 1 percig, mikor több videó volt belinkelve egy oldalon.

Aztán kipróbáltam a "gyári" 64bites internet explorert és azzal simán megy minden. Mozillával nem tudtam megoldani hogy jól menjen, hiába van mindenből a legfrissebb verzió.

2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XP, Chrome. Hiába várom meg, hogy betöltsön, képtelen nem szakadozni a szemete. :(
2012. nov. 15. 19:58
 7/9 anonim válasza:
Ja bocs, írtad is, hogy Chrome. Próbáltad már más böngészővel?
2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálkoztam az Explorerrel... Egyszer. "Olyan régi böngészőverziót használsz, amelyet a YouTube már nem támogat." Ezt kaptam. Köszönöm.
2012. nov. 15. 20:06
 9/9 anonim válasza:
Hát akkor szedj le egy friss verziót :)
2012. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!