Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy keressek pénzt a Youtube...

Hogy keressek pénzt a Youtube videóimmal?

Figyelt kérdés
Frissen regisztrált vagyok(de van egy több éves fiókom is),még nincsenek saját videóim,de csinálok olyat ami teljes egészében az én tulajdonom.Kell hozzá minimális nézettség, vagy elég ha beállítom a pénzkeresetet(tehát a reklámokat), és ha sokan nézik akkor felkeres a youtube?Vagy csak a több milliósokat keresi fel?
2012. nov. 12. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A statisztikát figyelik, pl. ha feltöltesz egy videót és az első pár órában akkorát ugrik a nézettség, akkor megkeresnek, remélve hogy ugyanígy fog tovább növekedni és jól lehet majd rajta reklámozni.


Én felraktam egy videót ahogy a motorommal babrálok, 10-en megnézték hirtelen és kaptam e-mailt, aztán be kellett még ezt-azt állítani az oldalon. Azóta van mellette egy kis zöld négyzet benne egy $ jellel.

Bár a nézettsége utána már elenyésző volt, úgyhogy hirtelen sok pénzre ebből ne számíts, hacsak nem valami népszerű zene, gyerekek, kutyák vagy fail/win gyűjtemény a videót tartalma..

2012. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Fiók > Beállítások > Bevétel szerzés.

1000 nézettségért 2 dollárt fizetnek , de ebből 45% a google része, szóval te az 55%-át kapnád meg ami 1.xy dollár.

YouTube sose fog felkeresni , ha partnership kell akkor egy partnerezőhöz kell fordúlnod, pl machinima, social blade, vagy TGN

2012. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!