Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy hamarosan az interneten sem lehet káromkodni?

Figyelt kérdés

Éppen most vitatják ezt a törvényt az országházban.


Akkor mit lehet? Sem káromkodni, sem tölteni. Nézzük a busz indulási idejét? Vagy ismerkedjünk olyanokkkal az interneten, akik hamis profilképpel vannak fent? És kirabolnak vagy megölnek bennünket?



2012. nov. 14. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy b.sszák meg. :D

Semmit, én nem szoktam káromkodni.

2012. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Eddig se lehetett, káromkodásért szinte mindenhol ban jár, vagy egyéb dolog. Büntetni meg nem tudnak több millió embert.
2012. nov. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Neked is javaslom az összes létező Proxy és VPN szolgáltatás megismerését, VPN doboz beszerzését, és/vagy TOR használatát, de azt is titkosítva.


"Attól, hogy paranoid vagy, még nem biztos, hogy nem üldöznek."


Bár őszintén elég nagy kétségeim vannak, hogy nem az országban lévő bármilyen szerveren avagy azon tárolt oldalon ha én mondok valamit, akkor abba belepofázhat a magyar állam ... vannak még országok ahol van szólásszabadság.

2012. nov. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én örülök neki, mert végre bannolják mindenhonnan a mindent oltogató kisgyerekeket
2012. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Soha nem fogják tudni ezt bevezetni. :DD
2013. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!