Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook ezt írta ki? a...

Bettina02 kérdése:

A facebook ezt írta ki? a fiók letiltva. A fiók felfüggesztésre került. Ha kérdésed lenne látogass el gyik. Ez mi? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
valakiii
2012. nov. 14. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Pont ezt a kérdést akartam én is feltenni és tovább gondolni, mert én ellátogattam a gyik-re, fel is tettem a kérdésemet, de mielőtt ki is írta volna a rendszer be kellett jelentkeznem, bejelentkezni meg nem tudok, mert a fiók le van tiltva. Hát ez a facebook, minden szarról tud értesítést küldeni, de arról nem, hogy miért vagyok vagy ki által vagyok letiltva. Ez érdekes nem? Semmi olyat nem csinálok, nem komentelek ami miatt le kellene tiltani.
2012. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Észrevette, hogy már a kérdése is a moderátor figyelmébe van? A jobb alsó sarokban a behajtani tilos táblát tették ki. Miért? Mi a sértő ebben a kérdésben? vagy FB-ról már kérdezni sem lehet?
2012. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!