Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom Google Chrome-ban...

Prevors kérdése:

Hogy tudom Google Chrome-ban beállítani, hogy a különböző kiterjesztésű fájlokat külön mappákba töltse le?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl. a .mp3, .aac fájlokat a Dokumentumok/Zene mappába, a .docx, .xls, .pdf stb a Dokumentumok mappába; a .avi/mp4 a Videók mappába és így tovább.

Ha erre nem képes a Chrome, tudnátok ajánlani egy másik böngészőt, amit tudja ezt?



2012. nov. 15. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb felső sarokban nyisd meg a beállításokat.

Azon belül ismét a Beállítások. Majd kattints a Speciális beállításokra, és pipáld ki a "Letöltés előtt kérdezze meg, hová mentse a fájlokat" Így te döntheted el, hogy mit hová mentsen.

2012. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos a problémám nem ez volt. Azt tudtam, hogy hogy lehet megadni azt a mappát, ahova menti a fájlokat. Azt szeretném elérni, hogy a különféle kiterjesztésű fájlokat eltérő helyekre mentse. Ne egy mappában legyen minden vegyítve, hanem amiről tudja, hogy zene (mondjuk mp3 kiterjesztésű a fájl), akkor azt tegye egy meghatározott mappába. Ha exe, akkor azt megint egy másik mappába.
2012. nov. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!