Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, ha egy ismerősöm...

Miért van az, ha egy ismerősöm a személyes üzenetekhez vmi mást ír ki, nekem mégis a régi marad fenn? Letíltott? Vagy miért nem változik?

Figyelt kérdés
A profiljában néztem meg és láttam, h ott már más üzenetek vannak kiírva, mint ami kint van nálam kb 1 hónapja
2009. aug. 15. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű, mert nem voltatok mind2-en online msn-en. Ha mondjuk ki van írva neki az hogy Ma jó napom volt, utána 1 hónapon keresztül nem léptek fel úgy hogy mindketten online vagytok, akkor neked addig az lesz kiírva. Ha változtatta, és úgy léptek be hogy mindketten online lesztek, akkor már az új kiírása fog szerepelni. De lehetséges az is, hogy letiltott, de nem feltétlen, csak nem egyidőben vagytok msn-en.
2009. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!