Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt átállítani a...

Hogy lehet ezt átállítani a YouTube-on?

Figyelt kérdés

Véletlen regisztrációkor nem Magyarországot, hanem Afganisztánt választottam!

SÜRGŐS!!!


2012. nov. 18. 10:28
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

a lap legalján az első!

[link]

2012. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a csatornánál, akkor is azt írja! Amit te mondasz az a youtube nyelve...
2012. nov. 18. 11:00
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
Próbáld meg, hogy előbb belépsz a beállításokba (fogaskerék) majd ott legalul választod ki. Egyéb opciót nem találtam! Lehet újra kell regelned. Töröld a mostani fiókod Beállítások és a neved alatt speciális (afgánul nem tudom) és a gomb! Többet nem tudok tanácsolni. A regisztráció álltalában fix dolog nehét a Email címen kívül bármit változtatni!
2012. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha google fiókkal regisztráltál, akkor lépj be a fiókodba. Itt válaszd a fiók opciót. Itt profil és adatvédelem, itt legörgetsz az irányítópultra. Általában itt megint kéri a jelszót, biztonsági okokból. Belépsz, majd a Fiók opciónál a személyes adatok szerkesztése. Na, itt tudod átállítani az országot. Remélem sikerül. üdv.
2012. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit megkönnyítve a dolgot, itt jelentkezz be, és rögtön itt megtalálod a személyes adatok szerkesztését. szia

2012. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

A google lesz a megoldás mit írt az előző hozzászóló (2.előző)!

Sajnos a google átirányít a youtube -ra (előző hozzászólás, így ugyan ott vagy!

Viszont a 2. előző a google fióknál a legalsó beállítás úgy néz ki, hogy globális értelmezés!

[link]

2012. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!
2012. nov. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!