Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok rácsatlakozni a...

Hogyan tudok rácsatlakozni a Wi-Fi hálózatra? (Felpontozlak)

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve T-Home 15 megás ADSL netem van amihez olyan modemet adtak amiben van Wi-Fi is. Eddig nem volt rá szükség de most már okostelefonom van amihez nem árt a Wi-Fi. Na igen de nem tudom a kódját. A hátuljára az van írva hogy WEP Key: <jelszó> de a baj ott kezdődik hogy a telefon WPA kódot kér és ha beírom a WEP key-t még az OK gombra sem tudok rámenni mert szürke (gondolom kevés a karakter a WPA kódhoz). Hogyan tudhatnám meg a kódot? Felpontozok minden jó választ!

2012. nov. 18. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek is tuti van valamilyen beállító oldala, ott te magad megadhatod a kódot.


192.168.0.1 vagy 192.168.1.1 címeken szokott általában bejönni a böngészőben.

Ott kérni fog egy jelszót, ez általában admin vagy hasonló szokott lenni. (A neten megtalálod az alapértelmezett jelszavakat.)

2012. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
192.168.100.1-re jön be valami jelszó kérő ablak de már mindent beírtam amit találtam a neten de egyik sem jó. Még pénteken felhívtam a T-Home ügyfélszolgálatot hogy mi a kód de közölték velem hogy nincs jogosultságom módosítani a modem beállításait. Ha probléma van vele kiküldenek egy szerelőt és ő beállít rajta mindent ahogy én akarok jó PÉNZÉRT!
2012. nov. 18. 12:16
 3/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen modemem van: [link]

De a szerelő minden adatot megváltoztatott még annak idején a modemen. A 192.168.100.1-re is alig jöttem rá.

2012. nov. 18. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:

A régi jelszó nem jó?

Mármint amit itt írnak a "3play"?

2012. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt is megváltoztatta a szerelő. Szerintem ezt előre elhatározta a szerelő hogy mindent elállít, nem mondja meg a kódot és majd ha kell fizetek nekik hogy megcsinálják :@ Amúgy mit történik ha a hátulján benyomom a reset gombot?
2012. nov. 18. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor be tudsz menni és olyan jelszót állítasz be amilyet szeretnél

viszont ez reseteli az összes beállítást, szóval lehet hogy valami nem fog működni

2012. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hosszan nyomod a resetet, akkor minden visszaáll a gyári értékekre.
2012. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kifogtam telefonon egy kedves ügyintézőt aki a központból ingyen beállított rajta minden amit mondtam :) És így most már én is be tudok lépni :)
2012. nov. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!