Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon eltűnt a chat és...

A Facebookon eltűnt a chat és üzenet rész, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne írjon senki olyat, hogy "micsoda tragédia", ugyanis most valóban a legrosszabbkor jött ez az egész.

A probléma a következő: a gépemen, a megszokottan akartam belépni FB-ra, a jobboldali chat rész abszolút nincs. Első alkalommal úgy gondoltam, hogy a FB-al van vmi gond. De ez már a 3.ik nap. Megnéztem a tesóméval és az anyukáméval is, és semmi gond nincs vele, bejön a chat, és tud üzenetet küldeni. Nekem az üzenetek sem jönnek be, nem tudok üzenetet küldeni, képet megnyitni, vagy pl. olyan alapvető dolgot, mint jelszót változtatni., szerkeszteni bármit is.... A legrosszabbkor jött, ugyanis beteg vagyok, jelenleg ágyhoz kötött, viszont egyetemre járok, és szerettem volna informálódni, ill. a dolgomat intézni a FB-on keresztül egyes emberekkel. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond?


2012. nov. 18. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem már hónapok óta van hogy bal oldalt alul nem jelennek meg kis kokcákba az emberek, de nem tom mi a ló izétől.
2012. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de tudsz üzenetet küldeni? mert én abszolút nem tudok semmilyen formában
2012. nov. 18. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
azon kívül minden megy, csak egyszerűen nem jelennek meg az emberek kis kockákba.
2012. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem más böngészővel is, Mozillával nem működik rendesen, Explorerrel lassú, de megy, egyedül Chromeon működik megfelelőlen, és ott mindent be is hoz. Egyenlőre Chromeon keresztül tudok üzenetet küldeni ismerőseimnek. De mint írták több oldalon is, a héten kezdődött egy nagy FB-frissítés, emiatt lehetne ilyen problémák. Bár ha neked ez több hónapra visszavezethető, ha még nem próbáltad, szerintem nézd meg másik böngészővel is.
2012. nov. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!