Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani Facebook...

Hogy tudom beállítani Facebookon, hogy azt se lássák az ismerőseim, ha valami hozzászólok, vagy 'like'-olom?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt hinnétek: semmi törvénytelen vagy egyéb nem odavaló dolgot nem akarok csinálni/írni, egyszerűen csak nem szeretném, ha látnák hogy miket csinálok. :)
2012. nov. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak te akarod látni, hogy mit irkálsz Facebook-ra, akkor miért nem írod ezeket inkább egy naplóba?
2012. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nek A helyzet az ,hogy mocsok idegesítő amikor jóskapista 617 oldalt likeol és azt mindet megossza a facebook a te faladra is.



A kérdező azt akarta ,hogy ne ossza meg mindenki falára csak akkor lássad jóskapista likeolásait amikor a profiljára kattintasz, mert meg szeretnéd nézni miket like-olt.


Sajnos nem tudom hogyan kell beállítani.

2012. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a második jól leírta, köszönöm. Ott fent jobboldalt mindent megjeleníti, és bár nem tudom, hogy az én tevékenységeimet megjeleníti-e másoknak (minden be van már állítva, de kifejezetten erre irányulót nem találtam).
2012. nov. 21. 18:20
 4/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, nem akarom én sem az őrületbe kergetni az ismerőseimet azzal, hogy sok mindent lájkolok.
2013. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

Elmézs oda, hogy "privacy settings".

Itt a "who can see your future posts"-nál beállítod, hogy "only me".

Amit meg ténylegesen meg akarsz osztani másokkal, annál kézzel átállítod.

2013. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!