Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » @domain.hu-t szeretném beállít...

@domain.hu-t szeretném beállítani Thunderbirdben. A bejövő levelek működnek, de a kimenőt nem tudom egyszerűen beállítani, mindig időtúllépési hibát jelez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

T-online és wifin keresztül használom, ha ez is számít valamit. Beállítottam, h SMTP: mail.t-online.hu, a port is ok, de semmit nem sikerül elküldeni. Valami VPN-t emlegettek, meg kulcsot, de nálam a nincs jelszó-ra van állítva.


Köszönöm előre is!


2012. nov. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Régóta Thunderbird volt a levelezőm, de aztán "Biztonsági hibát" jelölt többször is. Három Gmail fiókot kezelt. Letöröltem (volt benne egy Eset-NOD által fertőzöttnek tekintett (nsu-temp fájl: Au-exe. Mivel nem használok Adobe Readert, ezt nem is értem, nálam Foxit Reader működik), újra telepítettem, de nem tudom beállítani postafiókokat, mert rossz felhasználói nevet és jelszót jelez! Egyébként minden jól volt beállítva. Sem POP3, sem IMAP nem sikerült, SMTP-t nem is tudtam megpróbálni. Mi a fő kifogása? A Mozilla Thunderbird Biztonsági Tanúsítványa érvénytelen! Ekkor adtam fel, letöltöttem a Gmail Notifiert, igaz, csak két fiókot kezel inhyen, de legalább működik. A harmadiknak ott a mobilom.
2012. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: a netem USB modemes, de másik szolgáltatónál. Vagyis szintén vezetéknélküli internetről van szó.

A Bugzillán már jeleztem a hibát, az összes magyar nyelvű, letöltőoldalon fent levő 16.0.2-es Thunderbird biztonsági hibás. Nem semmi, Tűzróka!

2012. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyar Mozilla.hu oldal augusztus óta nem működik, ott lehetett jelezni a hibákat. Bugzilla angol.
2012. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasolsz, használjak esetleg outlookot?
2012. nov. 22. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg most az lenne az igazán fontos, hogy sikerüljön emailt küldenem. Jó lesz egyelőre a thunderbird is, csak mit írjak a kimenő kiszolgálóhoz? Ha T-s a hálózatom, de saját domainem van.
2012. nov. 22. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Incredimail fertőzőtt, Thubderbird pedig? Én már feladtam, nem kell. Talán ez a Gmail Notifier jó lenne, bár még nem próbáltam.

Van itt néhány, sajnos többnyire nem tudnak magyarul. (Foxmail stb.).

[link]

2012. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mást nem írhatsz, csak SMTP-t.
2012. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!