Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azt hallottam h a facebookon?...

Saajtt kérdése:

Azt hallottam h a facebookon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam h a facebookon (oldalt ahol az ismerősök vannak. Chat. ) ott van egy olyan hogy több ismerős. és elvileg ami fölötte van oda azokat az embereket fakja akik épp az idővonaladon vannak vagy ha sokat "járnak" az idővonaladra akk otthagyja őket. Ez igaz?

#Facebook #azt hallottam
2012. nov. 24. 22:42
 1/1 anonim válasza:
Alapvetően a rendezési algoritmus valami olyasmin alapszik, hogy biztosan odakerülnek azok akikkel sokat beszélgetsz (ők még akkor is odakerülnek, ha éppen nem elérhetőek), aztán ha csoportosítottad az ismerőseidet akkor a "Közeli ismerősök" is szinte biztos, hogy felkerülnek oda, utána jönnek azok akik éppen elérhetőek és beszéltél velük vagy sokszor jártál az adatlapjukon. Én eddig még nem vettem észre arra utalást, hogy azok kerülnének oda akik a te adatlapodat látogatják... inkább pont fordítva... tehát a te érdekeltséged alapján rendezi inkább őket...
2012. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!