Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren miért nem kapok...

Twitteren miért nem kapok értesítést? Úgy kellene jeleznie mint a facebook-on?

Figyelt kérdés
privát üzenetet is kaptam és írtak nekem a falon is, de az én falamon nincs kint és nem kaptam semmilyen értesítést, csak véletlenül láttam meg, mikor felmentem barátnőm oldalára, h írt nekem.

2012. nov. 25. 13:31
 1/3 anonim válasza:

nem igazán értem a kérdést. mit értesz azon h faladon?

a Kapcsolat fülnél sincs? ( az rt-ket meg favot ott mutatja)

2012. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az üzenőfalon, ahová kirakja, ha kiírok valamit. semmit nem jelez, csak az én kiírásom van kint, pedig barátnőm is írt nekem meg zenét is küldött, de nem mutatja csak nála. nekem nincs kint. így már érthetőbb?
2012. dec. 2. 19:27
 3/3 anonim válasza:
szóval rögtön a kezdőoldalon? követed a barátnőd? csak akkor látod a tweetjeit, ha követed. de gondolom ez egyértelmű. és akkor felül van egy sor, hogy Kezdőlap, Kapcsolat, Felfedezés, Én. ha ott rámész a kapcsolatra, akkor az összes említést látod. akkor is ha nem követed. érted?
2012. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!