Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől nem tud felmenni netre...

Mitől nem tud felmenni netre a másik laptop? Help!

Figyelt kérdés
van itthon egy számítógépünk egy routerrel,én használok még ezen kivül egy laptopot, ami simán felmegy a netünkre.Az a gondom, hogy kaptunk még egy laptopot,ami viszont nem tud felmenni az internetre. Érzékeli a hálózatot,a wifi érzékelője is jó(mert máshol már lehetett vele netezni. Kiírja h a hálózaton van titkosított,pedig nincsen :D.Beírom a routerünk PIN kódját,de utána semmi, nem tudom mit kell csinálni. Mit kell ebben az esetben csinálnom, hogy ezen a gépen is lehessen itthon netezni? :(

2012. nov. 25. 16:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Router típusa? Operációs rendszer? Hibaüzenet, vagy valami?

Mert ebből így semmit nem lehet mondani...

2012. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
router: tp-link TL-WR740N, a laptopon xp van.Beírtam a router hátoldalán lévő pin-kódot azt el is fogadja,aztán kiírja h kapcsolódás folyamatban....és annyi,nem kapcsolódik fel :S
2012. nov. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!