Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy ruter a barátomnál és...

Csacsa123 kérdése:

Van egy ruter a barátomnál és szoktam odajárni hozzá de a laptopomal és általába a szomszédtól fogom a netet mert az ö ruterének nem tudjuk a kodot segitenétek h avn e ien program ami segitene? Léccives nagyon sokat segitenétek

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

És akkor ez magyarul is, ha kérhetnénk!


Amúgy ha nem tudja a saját routerének a kódját, akkor nyomjon rajta egy reset gombot (fél percig nyomva tartva), majd állítsa be újra a wifi jelszót. Ha nincs meg a router kézikönyve, akkor nézze meg, hogy milyen típus és a gyártó oldaláról töltse le pdf-ben. Ennyi. Ha nem ez volt a kérdés, akkor kérünk egy érthető átfogalmazást.

2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
anyi a lényeg hogy kel egy program ami segit nekünk feltörni a ruterét ( a reset) gom,b nem jó mi is probálkoztunk már velle valamiértr beragat már az apuja szétszedte hatha megtudja csinálni de neki se sikerült szal maradt a kod .SS lécci segits és köszi
2012. nov. 25. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

NINCS olyan program, amivel fel tudod törni a wifi kódját!

Nem értesz hozzá, a haverod sem ért hozzá, írni se tudsz rendesen. Mit vártál? A "feltörömawifitegyklikkel.exe" programot, ahol csak a nagy piros "FELTÖRÖM" gombra kell klikkelni? Ilyen nincs. Amúgy meg a meséd is kamu-szagú, úgyhogy vegyél egy helyesírási szótárat, és mondj le bármiféle törésről!

G.

2012. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt eltaláltad h kamu de leszarom nekem csak a program kel de már mindegy találtam és volá mégis van..-.-" na nem kel a segitség már találtam egyet..szal lekophatsz :)
2012. nov. 25. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

El sem hiszed, hogy az utolsó kommenteddel mekkora szánalmat keltettél az olvasókban. Bebizonyítottad, hogy annyi eszed sincs, mint egy vödör csótánynak!

Amúgy várom a program nevét, hogy ajánlhassam másoknak is, hiszen én eddig hülye voltam, így nem tudtam, hogy létezik ilyen! ;)

G.

2012. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy leírást a témában és sok esetben működik is (bár nem egy klikkes a megoldás és több szoftvert is használt az illető), de ha elég erős a jelszó, akkor ott ülhetsz a géped felett hónapokig, mire meglesz az eredmény. Egyszerűbb jelszavaknál elvileg van rá mód (én nem próbáltam, mert nem vagyok érdekelt ilyenekben illetve szerintem ez bűncselekménynek minősül).
2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!