Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Skype-on, hogy hanghívás közben a partnereim ne azt lássák, hogy elérhető vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran beszélgetek csak mikrofonon keresztül (webkamera nélküli beszélgetés), és gyakran érkezik ilyenkor videohívás. Állítólag ők azt látják, hogy elérhető vagyok.

Létezik, hogy ezt minden hívásnál kézzel kellene letiltanom?



2012. nov. 25. 22:40
 1/5 Topmad ***** válasza:
54%

Szia!


Megnyitod a Skype programot, az ablak bal felső sarkában látod az állapot ikont (skype menü gomb alatt). Ha arra rányomsz, akkor választhatsz több lehetőség közül is:

Nincs gépnél

Elfoglalt

Láthatatlan --> Ezt kell választanod.


Így mindenki úgy fog látni, hogy ki vagy jelentkezve, azonban megérkeznek az üzenetek hozzád. Viszont érkező üzenetről nem kapsz hangértesítést és szerintem így nem is tudnak hívni.


Üdv:

Top

2012. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a láthatatlan módot beszélgatés közben kell bekapcsolni?

Mert ha előtte, akkor az se tud hívni, akinek a hanghívását várom...

2012. nov. 27. 16:40
 3/5 Topmad ***** válasza:
54%

Nos igen, ha te vársz hívást, akkor várd meg míg hívnak és utána láthatatlan. Nem hinném, hogy az aktív hívás megszakad a művelet közben. Esetleg te hívod fel az illetőt már láthatatlan állapotból.


Üdv:

TOp

2012. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, ha láthatatlan módba teszem magam, akkor azt látják mások, hogy "kijelentkezve", de én mindenféle hívást indíthatok és ezt senki nem veszi észre a hívotton kívül?
2012. nov. 27. 20:56
 5/5 Topmad ***** válasza:

Pontosan! :) Üzenetet is tudsz írni, és neked is tudnak írni. Az valóban elég gügyén van megoldva, hogy videohívás közben is hívhat más...


Üdv:

Top

2012. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!