Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki facebokkal kapcsolatban...

Valaki facebokkal kapcsolatban tud segíteni?

Figyelt kérdés

A kérdéseim a következőek:

1. ha valaki letiltott és egy idő után feloldja a tiltást akkor újra ismerősnek kell jelölnie?

2. ha valaki csak deaktiválta magát és újra visszaállítja a profilját akkor ismerősnek kell jelölnie, vagy marad az ismerőseim között újra aktív állapotban?

3. hogy ha valaki törölte a profilját és ír a rendszergazdáknak mennyi az esélye, hogy visszakapja a törölt profilt?


Előre is köszönöm szépen a segítséget!:)



2012. nov. 26. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. nem

2. marad

3. szerintem nem sok

2012. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

Főleg az első kérdésbe nem vagyok biztos, mert amikor le akarunk tiltani valakit akkor ezt írja a fb: "Ha letiltasz valakit, akkor az a személy nem lesz tovább ismerősöd a Facebookon, és nem léphet kapcsolatba veled."

Ebből gondoltam, hogy akkor újra ismerősnek kellene jelölnie.

2012. nov. 26. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer hívott egy ismerősöm, hogy letiltotta az exét, aki kiverte a cirkuszt, és vissza akarta állítani. Megkérdezte hogy kell, elmondtam neki, és amint feloldotta a tiltást, megjelent nekem hogy ő és az exe ismerősök, úgy hogy nem jelölte be meg semmi ilyesmi. Tehát amennyire tudom, az első kérdésre a válasz: nem.
2012. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!