Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes csalásokról írok...

Internetes csalásokról írok beadandó feladatot az iskolába. Valakivel már történt hasonló? (16/L)

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sok féle csalás van... Erre a legnagyobb példa az olyan hirdetések, h: "Te vagy az oldal 999.999. látogatója". Szeretlek Magyarország honlapján ma olvastam egy cikket, h facebookos megosztások is lehetnek csalások. Még régebben divat volt playplayről 5.000-t csalni, mert addig nem kért pinkódot, ha jól tudom...
2012. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, velem már történt hasonló. Én már írtam internetes csalásokról. :)
2012. nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Milyen jellegű internetes csalásokra hegyezted ki írásodat?
2012. nov. 29. 15:18
 4/5 anonim válasza:

Naponta küldi ajánlatait a gruppi.

Sok %-os kedvezmény. Vásároltam, piszkosul átvertek. Elálltam a vásárlástól, a pénzemet közel két hónapja nem utalták vissza.

Kapcsolódó oldalak: Gruppi Otthon, Gruppi Travel.

Szervező cég: Xentury Kft.

Mindegyik egy cím, egy telefonszám.

Csak az vásároljon ezektől a "cégektől " akinek kidobni

való pénze van.

2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, nagyon gáz, ahogy az ügyféllel bánnak...
2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!