Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail.com-os új fiókot szerett...

Gmail.com-os új fiókot szerettem volna létrehozni, de elrontottam a születési dátumot. (2012-est írtam) Mit tegyek, hogy újra tudjak próbálkozni?

Figyelt kérdés
Kiírt a gép hibaüzenetet, hivatkozva a gyerekvédelmi szabályzatra stb. Azóta, ha ráklikkelnék az új fiók létrehozásra, mindig csak ezt adja ki. Mit tegyek, hogy újra tudjak próbálkozni?
2012. nov. 27. 11:18
 1/7 Topmad ***** válasza:

Szia!


Milyen böngészővel próbálod mindezt? A böngészőben ki kell kapcsolni a gyermekvédelmet, vagy le kell venni minimumra.

A létrehozott fiókba sem tudsz belépni? Ott elvileg beállításokban tudsz változtatni a születési éven.


Üdv:

Top

2012. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,


Google Chrome van. Nem, magát a fiókot sem hozta létre a rendszer. Ezt írja ki azóta is:


A Google nem tudta létrehozni a fiókját


Csak akkor lehet Google Fiókja, ha már elért egy bizonyos korhatárt. Az online gyermekbiztonsággal kapcsolatos további információkért látogassa meg a Szövetségi Kereskedelmi Bizottság (Federal Trade Commission) webhelyét.


ˆ2012 Google - Google főoldal - Szerződési Feltételek - Adatvédelmi irányelvek - Súgó

2012. nov. 27. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:

és hol lehet kikapcsolni a böngészőben a gyerekvédelmet?


De félek, hogy ez most nem segíthet már...


Lehet, hogy tiltón van most az IP címem a fióklétrehozáshoz?


(elnézést, ha hülyeséget kérdeznék, nem vagyok informatikus...) :)


csak találgatok...

2012. nov. 27. 11:43
 4/7 Direttore ***** válasza:
Mekkora idióták :). Miből gondolják vajon, hogy egy pár hónapos gyerek google fiókot nyit?! Isten barmai...nem túnt fel nekik a dátum?! Na jó, tudom, hogy automata csinálja, de azt is csak ember programozta. Szerintem írj a google hu -nak e-mailt.Egy próbát megér.
2012. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Direttore ***** válasza:
Ezt az oldalt próbáld meg. Legalul ott van, hogy "kapcsolatfelvétel" : [link]
2012. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Topmad ***** válasza:

Ez tényleg teljesen hülyén van megcsinálva.

"vissza" gombbal nem tudsz visszalépni az évszám megadáshoz? Böngésző újraindítása után sem tudsz újra nekifutni a fiók regisztrációnak?


Üdv:

Top

2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A böngésző újra indítás segített!! :))


köszi mindenkinek!! :))


szép napot Nektek!

2012. nov. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!