Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 15 megás netem van de ha...

15 megás netem van de ha torrentezek akkor csak 200kB/sec el tudok csak tölteni miért van ez?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nem bírok a magszimális sebességgel (15mB/sec) tölteni mert nincs annyi seeder de bátyám a saját gépén (ami a házban van) 1500 kB/sec letöltési sebességet produkál. Az én gépemmel lehet a baj? Win 7-etem van de 7 hónapig nem volt bekapcsolva. Talán ez lehet a baj? Vagy csak egyszerűen vírusos a gépem? Segítsetek!

Amúgy is új gépet akartam kérni karácsonyra és ha a gépemmel van a baj akkor ne kíméljetek újat fogok venni :)



2012. nov. 27. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nálam már régen csinált olyan, hogy vírus miatt belassult a net, kijöttek laptoppal, megnézték és ott full sávszélt mért. Égett a pofám rendesen. :)

2012. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan volt hogy 1-2 hétig szar volt kihívtam a neteseket, különös akkor jó volt meg utána még 2 órával utána visszaállt párnap múlva ment a szájalás a szolgáltatóval szerencsére lejárt a hűség, és "átakartunk menni más céghez" azután HIRTELEN megjavult.
2012. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs szabad portod.

Amúgy egy kis okítás:

15mB => 15milli Bájt ??? He?

15Mb vagy 15MB a helyes, de esetedben gondolom 15Mbitről van szó, tehát "b"!


1500kBájt helyett meg 1500kbit!


Nagyon nem mindegy!

2012. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: köszi a választ mert most már akkor télleg felvehetem hogy vírus a baj.


#2: hát mi pr-esek vagyunk és mit mondjak k*rva sz*arok már évek óta rendszeresen akadozik a net ( 15 helyett 3-4 Mb) :) és már nagyon elakartunk menni más szolgáltatóhoz csak az a baj hogy májusig van hűségünk :/


#3: kissé benéztem azt elismerem :D de mit jelent az hogy nincs szabad portom?

2012. nov. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!