Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú internetezés...

Miért lassú internetezés közben a gépem?

Figyelt kérdés

Ha youtube-on, vagy máshol videót nézek, akkor állandóan akadnak a videók. Ha pl egy másik oldalt akarok görgetni egyszerre beakad. Valamikor billentyű lenyomásra is beakad. Főleg teljes képernyős módban a legrosszabb.

Az összes neves böngészővel ugyan ez a helyzet. A Google Chrommal a legrosszabb. Egyéb esetekben jól megy a gép. Játékokban is nagyon jól megy. Legújabb driverek, és flash player van fenn. De próbáltam régebbiekkel is. Windows 7 alatt viszont tökéletes az internet is. Viszont az meg a kevés ram miatt (1GB) nem jöhet szóba állandó használatra. Kb 2-3 hete csinálja ezt a gépem. Egyik pillanatról a másikra. Már 3 munkatársam is ugyan ezt tapasztalja.. Mind más más gépeken. De a jelenség teljesen ugyan ez..

Mi lehet a baj??



2012. nov. 27. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy takarítás a belselyében nem ártana a gépednek!A csatlakozók átmozgatása és hasonlók! Nekem a tápkábel volt megtörve egy kicsit és az fogta a gépet! Menet közben megakadt és úgy viselkedett mintha valami progi terhelné ,egy kicsit fagyott ,de ment tovább! Biztos nem kapott elég áramot!
2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szétszedtem darabokra, kitakarítottam, minden csatlakozót megpucoltam kontakt tisztítóval, de nem javult semmit. Kölönben ahogy fogyeltem nem is kell, hogy videót nézzek, a böngészők alapból lassan mennek, mint mikor egy játék akad, úgy viselkednek..
2012. nov. 29. 19:48
 3/4 anonim válasza:

Nálam is ez volt de már jobb.

Letöltöttem 2 kémprogram eltávolítót a Malwarebytes Anti-Malware és a SUPERAntiSpyware Free találtak összesen 12 rosszindulatú szoftvert.


Lecseréltem az ingyenes antivirusom egy másik ingyenesre a Panda Cloud Antivirus 2.1.0 -re ez nem lassítja be a gépet annyira. Aztán töröltem minden fölösleges programot. Revo uninstallerrel. Utánna átnézettem a gépem előszór a CCleaner-rel majd a Wise Care 365 free-vel az utóbbival csináltam egy töredezettségmentesítést is. Aztán újraindítás.


Én is Chrome párti vagyok évek óta de most lecseréltem ezt is a Comodo Dragon-ra és nem pakoltam tele fölösleges bővítményekkel. Üdv.

2012. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg próbálom amiket te is csináltál. De formázott, friss telepítésnél nem hinném hogy ezekkel lesz a baj. Most már 4 gépen is ugyan ez a baj.. Mint más gépek, nincs bennük közös típusú, márkájú alkatrész.
2012. dec. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!