Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pénzkeresés Youtubeon AdSense...

NEroo kérdése:

Pénzkeresés Youtubeon AdSense segítségével, probléma! Most valami gond van vagy csak várni kell?

Figyelt kérdés
Szóval Youtubeon keresztül jelentkeztem az AdSensere. Írta, hogy az elbírálás napokig is tarthat ezért vártam és pár óra múlva kaptam egy levelett mailt "AdSense-fiókját jóváhagytuk a YouTube-bal való bevételszerzéshez" címen. Ez lényegében leírta, hogy a fiókom már aktív stb, stb. Viszont ha felmegyek a csatornám "Bevételszerzési lehetőség" menü pontjára, akkor a következő fogad: "Az AdSense-jelentkezés beküldése megtörtént, elbírálása pedig folyamatban van. A jelentkezés állapotáról körülbelül egy hét múlva küldünk értesítést e-mailben." Szóval most akkor nem értem. Csak egyszerűen tovább kell várnom és ennyi? Várom a segítségeteket!

2012. nov. 30. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem fogsz te ott semmiféle pénzt keresni főleg nem a székből . állj fel menny el segéd munkásnak és akkor ha megerőlteted a törékeny kis testedet lehetséges jövedelmezőbb lesz az anyagi helyzeted . jó hogy nem várod el pakolják a semmiért a zsebedbe a pénzt lol
2012. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kis komám most nagyot tévedtél ;) 1. Nincs szükségem közmunkára ugyanis van szakmám. 2. Képzeld még munkám is van. 3. Aztán nagyon sok közöd van hozzá, hogy én a szabad időmbe mivel foglalkozok (az AdSense-t csak ajánlották) 4. Egy kérdést tettem fel, és ha te nem tudsz arra válaszolni akkor csak simán takarodj mert senkit nem érdekel, hogyan dumálsz a életről 12-13 éves. Ennyi. szia
2012. dec. 1. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bizony hogy tévedet.

legalább ha nem ért hozzá akkor ne itt trollkodjon.


kérdező lehet várnod kell ez hetekig is napokig is eltarthat.

nekem pár órán belül megvolt..

2012. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 chewbaccaa válasza:
nekem úgy írta a google, hogy egy kisebb összeget fog a számlára küldeni és azzal visszaigazolom hogy enyém a számla. de már várom 3 napja? tényleg eltarthat hetekig? kezdem furcsálni a dolgot. (minden heyesen van megadva)
2013. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak hetekig, volt akinek 6 HÓNAP!!!! volt.
2013. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!