Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrik át néhány külföldi...

Miért ugrik át néhány külföldi oldal a magyar változatára (én a külföldit akarom nézni de mindig átugrik)?

Figyelt kérdés

Most csak egy példa, pl a disney.com. Meg akarom nézni a külföldi oldalt és azonnal átugrik a magyar, .hu-s változatra és sehogy nem tudok menni a .com-osra.

Igazából nem konkrétan a disney kell, csak példának hoztam fel ha meg akarja nézni valaki hogy mire gondolok.

Hogyan érhetném el hogy ne ugorjon át? És mégis, milyen jogon csinálja ezt? Magyar vagyok, ezért nincs jogom megnézni a külföldit vagy mi?



2012. nov. 30. 17:32
 1/2 Komplikato ***** válasza:
Fire Fox-ban és Operában be lehet kapcsolni, hogy a lokalizációt ne érzékelje az oldal. Én a Google-től kaptam hülyét ilyen szinten és ezért így használom.
2012. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A beállításoknál nem találtam. Milyen fül alatt keressem?

Chrome-ban nem lehet beállítani?

Én felváltva használok chrome-ot és firefoxot, úgyhogy jó lenne mindkettő ha éppen abban szeretném megnyitni.


Mielőtt valaki megkérdezné miért: firefox nagyon sz@r (még formatálás után újratelepítve is) általában nem játssza le a videókat (youtube, stb) hiába telepítek mindent amit kér, és akkor azokat chromeban nézem. Viszont nem akarom állandóan a chrome-ot használni mert egyszerűen nem tudok megbarátkozni a kezelőfelületével (márpedig én azokat sokat használom, könyvjelzőket, meg ilyenek), nem áll rá a kezem; más firefoxhoz hasonló böngészőről meg nem tudok.

2012. nov. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!