Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtubé-ről szeretnék...

A youtubé-ről szeretnék karácsonyi zenéket videókat letölteni cd re?

Figyelt kérdés
Most vettem életembe elősször CD-rw lemezt.Azt tudom hogy hova kell rakni,meg hogy a gépem alkalmas cd-dvd irásra de hogy hogyan ahhoz fogalmam nincs.Ha valaki tud segiteni lépésről lépésre nagyon megköszönném.Nyugdíjas és csak még próbálkozom az internettel remélem sikerrel.Két hónapja még csak be tudtam kapcsolni a gépet most ahhoz képest zseni vagyok.Nincs aki megmutassa és csak kisérletezgetek addig míg valamit el nem rontok.Ezért kérem a segitségeket.Köszönöm előre is mindenkinek a segitségét.
2012. dec. 1. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó napot! küldök egy oldalt ahonnan tölthet le zenéket www.flvto.com itt írja egy sávban hogy enter the link to the media ide azt kell beillesztenie hogy beírja youtube-ra a zene nevét aztán kiadja a zenéket, itt kattintson rá az egyikre ameiket akarja ha rákattintott akkor felül kiad egy linket azaz például http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu ezt akkor illesze be ide.most menjen rá arra a gombra anflvto.com-on hogy convert to mp3.Ha ráment akkor elkezd tölteni utána kiadja hogy download menjen rá.ekkor letölti.Ha az írásban kell segíteni akkor írjon.Ja és azt is írja le hogy a számítógépén milyen operációs rendszer van pl.windows7,windows vista,windows xp,vagy esetleg apple számítógépe van.(ez az írás miatt kell hogy tudjam mejik programra van szüksége)
2012. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!