Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube tényleg felajánl...

A youtube tényleg felajánl egy bizonyos összeget? (többi lent)

Figyelt kérdés
olvastam, hogy valakinek a partnercége felajánlott havi kb. 90 ezer forintot (ez fix minden hónapban) persze bizonyos feltételek mellett, de az illető nem fogadta el mert alapból 100-120 ezret keresett a nézettsége miatt. Ez lehetséges?

2012. dec. 1. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valóban vannak olyan emberek akik ebből élnek de ez nagyon ritka! Elég nagy nézettséggel kell rendelkezni ahhoz hogy a készítők eggyátalán felfigyeljenek valakire! És persze a követők számának is bőségesnek kell lennie! Hát az nem lehetséges hogy nem fogadja el mert ez végülis egy eggyüttműködés a youtub-al és igazából ők szabják a feltételeket. Persze itt olyanokra kell gondolni hogy megnézik a videót mielőtt feltöltenék valamit hasznos tanácsokkal látnak el!
2012. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első válaszolóra ne figyelj, mert emeletes hülyeségeket írt. Ha egy videósnak a videóit tartósan X néző (vagy több) tekinti meg akkor a youtube felajánlja a partnerkapcsolatot. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy ők fizetnek amiért te videózol. Ez azért jó nekik meg maguknál tartják a felhasználókat azzal hogy a te videóid miatt feljárnak emberek az oldalra. Az, hogy a videós mennyit kap a nézettsége szabja meg. Valakinek a videóit átlagosan 1000 ember tekinti meg ő kevesebbet kap nyilván mint pl. az akinek 120000 ezer nézője is van akár egy-egy videónál. Lásd pl. dumaragu. Ők szerintem biztosan partnerségben vannak a jutubbal szerintem. Náluk elképzelhető simán a 100.000 Ft simán, de pl. egy spaceninja88 nyilván kevesebb pénzt kap, pedig ő is kapcsolatban van, mert az ő videót csak 1-2 ezer ember nézi meg átlagban folyamatosan. A szerződésben nem tudom, hogy mi áll, de nyilván le van írva, hogyha a jutubbal köt szerződést akkor mással nem köthet.
2012. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nem hiszem, hogy valaki ténylegesen csak ebből élne meg. Nyilván munkája is van mellette az embernek, mert ez nem megbízható jövedelemforrás. Pl. a nézők elmennek, nem nézik már a videókat annyian stb. de azért ez egy szép kis kiegészítés tud lenni :)
2012. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!