Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hálókártyám nem ismeri fel...

A hálókártyám nem ismeri fel a roouteremet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy TP-Link TD-W8900GB routerem és egy alaplapi Realtek hálókártyám hozzá. Amíg sima modemmel használtam nem volt probléma, de most routerrel szeretném megosztani a netet és a hálókártya nem hajlandó felismerni. Frissítettem a hálókárya driverét, de semmi. A routerhez nem adtak drivert és neten sem találtam semmi használhatót. Hogy lehet ezt megoldani? Előre is köszönöm a segítséget!

2012. dec. 1. 22:36
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A TP-LINK TD-W8900GB egy ADSL modemmel egybeépített Wi-Fi router. Be kell lépni a Webes felületére, és ott kell beállítani az internetszolgáltatónak megfelelő paramétereket, Wi-Fi -t, stb. Én arra tippelek, hogy a hálókariddal semmi baj, valamit te nem csinálsz jól. Mikkel próbálkoztál eddig? (Amúgy egy routerhez nem kell semmilyen driver.)


UI.: Szerintem amúgy jobban jártál volna, ha csak sima Wi-Fi -s router -t veszel, és azt kötöd a jelenlegi modemed után. Beállítani is sokkal könnyebb lett volna.

2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig modemként használtam, úgy semmi probléma nem volt vele. Most lenne szükség a router funkcióra is, de nem tudok belépni a webes felületre. Próbáltam Firefoxal, Chromeal és Internet Expolerrel is. Beírom az IP-t, de nem hozza be. Frissítettem a hálókártya driverét, próbáltam automatikus és a leírásban megadott IP címet adni a hálókártyának de semmi eredmény. A hálókártyánál azt írja ki, hogy nem azonosított hálózat.
2012. dec. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!