Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt a php kódot szeretném...

Ezt a php kódot szeretném emgkapni Html formában? Lehetséges?

Figyelt kérdés

<html>

<head>

<meta name="Author" content="heimdall" />

<title>cím</title>

</head>

<body>

<div id="container">

<form method="post" action="">

<div id="name"><label>id:</label></div>

<div class="textbox">

<input type="text" name="egy" value="" />

</div>

<div id="uzenet">

<label>Password: </label>

</div>

<div class="textbox">

<textarea rows="5" cols="14" name="ketto" value="" >



2012. dec. 2. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ömm, ez HTML kód.

G.

2012. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak nem én vagyok a hülye. Ugyan is, ez a kód nem tudom, tudod-e hogy mire való, d eleírom.

Ez arra való hogy van két mező és m a két mezőbe írt szót, mondatot elmenti egy fajl.txt-be. De ha ezt felteszem egy ingyenes tárhelyre az index.htm ami ezt a kódot tartalmazza nem fog működni. se index.html néven csak is index.php-t szereti?! :O Hát ezen elcsodálkoztam, szóval kellene egy kód ami html nyelven van írva. Vagy hogy lehet 2007-es power pointban vagy world-ben ilyen dolgot megoldani?

2012. dec. 2. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értesz te ehhez.

Ezt sem Wordben, sem Power Pointban nem lehet megírni, neked egy PHP fájl kell. Ezzel semmire sem mész, ez csak a megjelenítésért felelős HTML fájl.

G.

2012. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Googlen a 4.találat...


[link]


És ha adathalász oldalt akarsz csinálni, akkor már belese kezdj...


Üdv Duku

2012. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlott letölteni a Notepad++-t.

[link]

2012. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valaki nagyon ért itt hozzá. Megkérhetlek kedves kérdező hogy írd át ezt a kódot úgy hogy ne text.txt-ben mentse, hanem szoveg.txt-ben? Valamint még szeretném ha lenne egy link a Password szón, amire ha rákattintunk akkor meg tudjuk nézni hogy milyen hosszú jelszó kell.


Amúgy meg ajánlom elolvasni a HTML és CSS 24 óra alatt c. könyvet majd a PHP 24 óra alattot, ezek az alapoktól kezdik.

2012. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!