Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi törénhetett az opera...

MMstrike kérdése:

Mi törénhetett az opera böngészömmel?

Figyelt kérdés
Siasztok! Elég régóta operát használok( win7 64) eddig semmi problémám nem volt vele. De pár napja felmerült egy probléma valami olyasmi ablakot dobott ki mikor megnyitottam hogy "hitelesitő lánc hiányos". Használni tudom ugyanugy mint elötte de a felsö panel ahol be tudom zárni, letenni asztalra stb. teljesen eltünt. ujratelepitettem semmi változás sincs. Kérem mellőzétek azokat a kommenteket amik arra utalnak hogy másik böngészöt kéne használni stb . Köszönöm előre is.

2012. dec. 3. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
uninstallt csináltál, vagy rátelepítetted a másikra, mert ha igen, akkor az előzőből maradtak beállítások
2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Mi a verziószáma? Nem lehet, hogy frissítés után csinálja ezt?


Ha nem javul meg, ideiglenesen vagy ted fel a béta 12.11 build 1661-et (x64), mert ez a legutolsó verzió ... Vagy ha nem akarod egyenlőre a telepített verziót kiütni, hátha megjavítható, akkor ugyan ezt a buildot Next verzióban is elérheted. (Ugyan az teljesen, de akkor külön Opera Next könyvtárba kerül és párhuzamosan használható mindkettő.)

2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
uninstallt csináltam minden letöröltem, minden megmaradt fájlt ami kapcsolódik hozzá, 2ik válaszoló megprobálom ezt a lehetőséget is, köszönöm a válaszotokat
2012. dec. 3. 13:44
 4/4 anonim válasza:
próbáltál toolbar beállításokat?
2012. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!