Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mitől van és hogyan tudnám...

Ez mitől van és hogyan tudnám megoldani? Alul folytatom!

Figyelt kérdés
Pár napja figyeltem meg hogy vannak olyan oldalak amiken a videók nem jelennek meg. De ezeken az oldalakon pár héttel talán egy hónappal ezelőtt tökéletesen mentek a videók.. mostmeg látom a videó helyét.. de tök fehér és a bal felső sarokba ottvan 1 ilyen kis kép szerüség de semmit enm tudok csinálni!.. nem kér Active X-et, előugró ablakok engedélyezve vannak, és még az új Quick Time-ot is telepítettem de semmi.. van Javám is.. Flash-em is.. minden kutyaf....a de nem adja be!.. Van oylan oldal ahol igen, de bosszantó hogy pl. uyganazt a videót 2-3 héttel ezelőtt megtudtam nézni mostmeg nem!!... előre is köszönöm a segítséget.
2009. aug. 19. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

youtube?

vagy milyen oldal

2009. aug. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
IE-t használsz? Akkor használj firefoxot és megoldódik a probléma...
2009. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, youtube-on miden baj nélkül megy!.. oké hogy firefox de.. 2-3 hétel ezelött IE-n se volt gond.. akkor most miért van??!!...
2009. aug. 19. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a flash pluginnal lehet valami szar. Telepítsd újra. A firefox nem oldja meg a problémát csak azért, mert firefox, ha van különbség akkor az amiatt lehet, hogy nem ugyanazt a plugint használják.
2009. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ésss... pontosan hogyan telepítsem újra a flash plugin-t?
2009. aug. 20. 01:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pontoztatok le, de tök mind1. A firefox valamilyen szinten megoldja a problémát, mivel annál nem jön elő ilyen hiba. Át kell rá szokni és kész. Nem viccből írtam, meg azért hogy a firefoxot istenítsem, hanem ez tény.

Két helyen vagyok rendszergazda, ebből az egyik egy könyvtár 40 számítógéppel és napi több száz felhasználóval. Végigszoptam már annyi hibát az ie-vel régebben, hogy ez miért nem jön be, meg az miért nem jön be, meg miért fagyott le, stb. Én nem akarom a munkaidőm felét a ie baromságaival eltölteni, de ha nektek van időtök ilyennel szórakozni, akkor hajrá. A firefox, konkrétan az IE problémáját tényleg nem oldja meg, de ha azt használod akkor nem is kell.

2009. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!