Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem lehet bejelentkezni...

Miert nem lehet bejelentkezni facebookra?

Figyelt kérdés
A telefonomon non-stop be vagyok jelentkezve, mar fel eve, mert itthon van wifi-m.A gepen is ugy volt beallitva, hogy maradjak bejelentkezve.Ma amikor a ferjem megnezte az Ö facebookjat, utana be akartam jelentkezni, ez sikerült is, kiirja az "Uj eszköz elnevezese" cimü dolgot, beirom, hogy otthon (amit mar regebben is beirtam) de ahogy leenterezem, kilep.Most amikor megprobaltam, azt irta ki, hogy fel van függesztve a fiokom, de a ferjemet sem engedi bejelentkezni.Viszont mobilrol müködik.Mi lehet ez???

2012. dec. 3. 20:55
 1/3 Argloss ***** válasza:
Próbálkozz meg azzal, hogy törlöd a sütiket (cookie), meg a gyorsítótárat. Firefox-nál az előzmények törlésénél lehetőség van erre.
2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell??Bocsi de ehhez hülye vagyok.Különben szerintem is a Firefox a problèma, mert most frissítettem a 17.1es verzióra.De anyukám pl be tud jelentkezni, mondjuk neki nincsenek biztonsági dolgok beállítva...
2012. dec. 4. 09:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja de várj, a Chromeon sem működött.Meg az exploreren sem.
2012. dec. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!