Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Néha, ha megnyitok egy oldalt,...

Néha, ha megnyitok egy oldalt, akkor az oldal szöveges tartalma vázlatszerűen, bal oldalon egy oszlopban felsorolva jelenik meg; jellemzően lila, de főleg kék betűkkel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sajnos példát nem tudok írni, mert ritkán van és nem jegyeztem meg az oldalakat. De gondolom, más is járt már így. Előre is köszönök minden választ.

2012. dec. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már... Olyankor általában lassú a net.

Ha bezárod és újra megnyitod vagy másnap nyitod meg, akkor normálisan be fog jönni.

Pontosan, hogy miért lehet, azt nem tudom, de szerintem lassú a net.

2012. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult már ez a jelenség. Én mikor töröltem a böngésző beállításaimban a tartalombeállításokban az összes cookie és webhelyadatot, akkor helyreállt.

Aztán volt olyan, hogy egy bővítmény okozta ugyan ezt a hibát. A bővítmény eltávolítása megoldotta. / konkrétan az AdBlock plusz/

Mikor utánaolvastam a problémának, sok helyen, fórumokon ajánlották a Ctrl+ F5 billentyűkombinációt is, mint lehetséges probléma megoldást. Remélem ezek közül valamelyik használni fog. Google Chrome - ra írtam a választ.

2012. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!